pisane za lasem copywriting

COPYWRITING

Folk copywriter do pisania tekstów o kulturze ludowej?

Copywritingiem zajmuję się od pięciu lat. Piszę teksty jako copywriter-freelancer, ale również współpracując z agencjami marketingowymi. W swoim dorobku mam mniejsze i większe realizacje, specjalizuję się w artykułach na blogi oraz tekstach sponsorowanych.

Wierzę, że za pomocą słów można stworzyć oryginalny wizerunek marki. Pomogę Ci napisać teksty na stronę internetową, które oddadzą ducha Twojego biznesu i przyciągną do niego odbiorców. Wspólnie stworzymy firmowego bloga, na którym jak ekspert będziesz udzielał rad, wskazówek i inspiracji dla swoich klientów. Napiszę dla Ciebie artykuły promocyjne, które będą tworzyć zainteresowanie Twoimi produktami.

Moje teksty są łatwe i przyjemne w odbiorze dla czytelnika, ale zarazem konkretne i angażujące. Gwarantuję poprawność językową, stylistyczną oraz właściwą interpunkcję. Nie wspominam o unikatowości tworzonych treści, ponieważ uznaję to za podstawę dobrego content marketingu.

Jeśli potrzebujesz tekstów na temat polskiego folkloru, zwyczajów, obrzędów, dawnego budownictwa – trafiłeś do najlepszego miejsca! Jako jedyny w Polsce folk copywriter stworzę dla Ciebie artykuł, post lub dłuższą formę, w której czytelnik odkryje piękno dawnych czasów.

Dlaczego piszę o kulturze ludowej? Jestem kwalifikowanym instruktorem zespołów folklorystycznych, od 2016 roku prowadzę tego bloga i wciąż poszerzam swoją wiedzę – więcej informacji znajdziesz w zakładce O MNIE.

Oprócz folkloru i kultury ludowej tworzę treści o tematyce lifestyle’u, designu i dekoracji wnętrz, sztuki i kultury, mody, zdrowia i fitness, ale posiadam doświadczenie także w innych branżach, m.in. weterynaria, podróże, medycyna estetyczna, elektronika.
Chętnie podejmę się wyzwania, poszerzę swoją wiedzę i napiszę na każdy inny temat.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci stworzyć skuteczny content marketing, napisze dla Ciebie teksty sponsorowane, zaciekawi odbiorców poradnikiem, przybliży profil działalności prowadząc firmowego bloga – skontaktuj się ze mną!

Zobacz, co jeszcze mogę dla Ciebie napisać czytając OFERTĘ.

Podejrzyj, co już napisałam w PORTFOLIO.