pisane za lasem copywriting

COPYWRITING

Copywritingiem zajmuję się od ponad dwóch lat. Piszę teksty jako copywriter-freelancer, ale również współpracując z agencjami marketingowymi. W swoim dorobku mam mniejsze i większe realizacje, specjalizuję się w artykułach na blogi (w tym poradnikach) oraz tekstach sponsorowanych.

Wierzę, że za pomocą słów można stworzyć oryginalny wizerunek marki. Pomogę Ci napisać teksty na stronę internetową, które oddadzą ducha Twojego biznesu i przyciągną do niego odbiorców. Wspólnie stworzymy firmowego bloga, na którym jak ekspert będziesz udzielał rad, wskazówek i inspiracji dla swoich klientów. Napiszę dla Ciebie artykuły promocyjne, które będą tworzyć zainteresowanie Twoimi produktami.

Moje teksty są łatwe i przyjemne w odbiorze dla czytelnika, ale zarazem konkretne i angażujące. Gwarantuję poprawność językową, stylistyczną oraz właściwą interpunkcję. Nie wspominam o unikatowości tworzonych treści, ponieważ uznaję to za podstawę dobrego content marketingu.

Najlepiej czuję się w tematyce lifestyle’u, designu i dekoracji wnętrz, sztuki i kultury, mody, zdrowia i fitness, ale posiadam doświadczenie także w innych branżach, m.in. weterynaria, podróże, medycyna estetyczna, elektronika.
Chętnie podejmę się wyzwania, poszerzę swoją wiedzę i napiszę na każdy inny temat.

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci stworzyć skuteczny content marketing, napisze dla Ciebie teksty sponsorowane, zaciekawi odbiorców poradnikiem, przybliży profil działalności prowadząc firmowego bloga – skontaktuj się ze mną!

Zobacz, co jeszcze mogę dla Ciebie napisać czytając OFERTĘ.

Podejrzyj, co już napisałam w PORTFOLIO.